Detoksykacja

Detoksykacja - odtruwanie organizmuDetoksykacja, czyli odtrucie organizmu nazywane popularne detoksem jest podstawowym etapem prowadzącym do wyleczenia osoby uzależnionej. Oczyszczenie organizmu z toksyn, jakimi są: narkotyki, alkohol czy też leki, pozytywnie wpływa na stan zdrowia fizycznego oraz psychologicznego pacjenta.

Proces czynności składających się na odtruwanie organizmu przeprowadzony powinien być w odpowiednich warunkach pod nadzorem doświadczonych specjalistów. Takowe warunki zapewnione zostaną Ci w naszej prywatnej klinice leczenia uzależnień.

W ofercie ośrodka Nowy Horyzont odnajdziesz pomoc dla chorych potrzebujących wsparcia w leczeniu uzależnienia. Zapewniamy, że przeprowadzany przez nas proces detoksykacji będzie skuteczny.

Zabiegi takie jak detoks narkotykowy na specjalne życzenie możemy świadczyć w miastach takich jak Wrocław, poznań, jelenia góra, zgorzelec czy kłodzko

Za poprawność przeprowadzanych przez nas odtruć odpowiedzialny jest zespół specjalistów, którzy na bieżąco kontrolują przebieg tego kilkudniowego procesu. W czasie jego trwania choremu podawane są kroplówki, płyny, elektrolity, a także leki uspokajająco – nasenne. Warto równocześnie zauważyć, iż niezbędnym czynnikiem w czasie detoksykacji jest wsparcie psychologiczne, które pacjentom zapewniają pracujący w naszej klinice psychologowie.